ביטוח מקיף משאית

ביטוח מקיף משאית

משאית היא כלי רכב מנועי וכלי עבודה, בעלת ערך כספי גבוה במיוחד, ולרוב גם בעלת חשיבות רבה על הפעילות היום יומית, על הפרנסה והעמידה בהתחייבויות ההובלה והשימושים הנוספים בה.

רכישת ביטוח למשאית היא חלק בלתי נפרד מאחזקתה, כאשר פוליסת ביטוח מתאימה נועדה להגן על בעליה מפני הוצאות כבדות, תביעות משפטיות ואובדן הכנסה גם יחד, עם קרות אירועים

ביטוח החובה הוא הביטוח הבסיסי אשר מהווה גם חובה חוקית, ואינו מעניק הגנה מפני נזקי רכוש לבעל המשאית המבוטחת. הביטוח המתאים ביותר בעבור משאית עבודה פעילה, המרבה בנסיעה על הכביש ומיועדת לצרכי עבודה, הוא ביטוח מקיף למשאית.

מהו ביטוח מקיף למשאית?

בדומה לביטוח המקיף לרכב גם הביטוח המקיף למשאית מעניק הגנה וכיסוי לנזקי רכוש, כאלה אשר חלים על המשאית עצמה או כאלה אשר נגרמו על ידה לרכוש של צד שלישי.

ביטוח מקיף יעניק כיסוי רחב שיכלול נזקים עקב תאונת דרכים, גם כאלה אשר נגרמו באשמת הנהג במשאית המבוטחת, פיצוי בגין נזק טוטאלי ומוחלט למשאית, וכן הגנה ביטוחית למקרה של גניבת המשאית.

הביטוח יעניק כיסוי לנזקים אשר נגרמו לרכב אחר אשר היה מעורב בתאונה עם המשאית המבוטחת, כמו גם לציוד נייח, ציבורי או פרטי, במידה וניזוק על ידי המשאית באירוע תאונתי.

ניתן להרחיב את הביטוח המקיף ולהוסיף כיסויים נוספים:

ביטוח גרירהגרירת המשאית למוסך לבחירת בעל המשאית, במקרה של תקלה מכנית או אחרת שאינה מאפשרת נסיעה ופינוי.

תיקוני דרךתיקוני דרך המתבצעים על ידי מכונאי מורשה ברכב שירות מאובזר, באמצעות התקשרות עם ספק משנה.

ביטוח שמשות וחלונותכיסוי למקרה של פגיעה או שבירה בחלונות ובזכוכיות המשאית.

אחריות משפטיתכיסוי לייצוג ועלויות משפטיות כנגד בעל המשאית או הנוהג בה מטעמו, בעקבות אירועים שקרו בעקבות השימוש במשאית.

השתתפות עצמית מוזלתהשתתפות עצמית מופחתת ו/או השתתפות עצמית מדורגת במקרה של ריבוי אירועי תביעת ביטוח.

האם קיימת חובה ברכישת ביטוח מקיף למשאית?

מלבד ביטוח החובה שהוא בבחינת חובה חוקית, כל ביטוח אחר הוא לבחירת בעלי המשאית. יחד עם זאת, משאית היא כלי רכב ועבודה מאסיבי, המרבה בנהיגה על הכביש, בהעמסה ופריקה ובתועלות ועבודה נוספת, מה שחושף אותה ליתר סיכונים. ביטוח מקיף הוא הדרך האפקטיבית ביותר להגן על בעליה מפני נזקים כלכליים ותביעות נזיקין.

כמה עולה ביטוח מקיף למשאית?

ביטוח מקיף למשאית הוא ביטוח מורחב שעלותו אינה מבוטלת, ומושפע ממספר גורמים ואינו נמכר כמוצר מדף במחיר אחיד.

הגורמים המשפיעים על עלות הביטוח:

דגם ושווי המשאיתיצרן, דגם, שנת ייצור ומחיר קטלוגי של המשאית המבוטחת מהווים את הבסיס לעלות הביטוח.

נתוני הנהגגיל הנהג, וותק הנהיגה ועברו הביטוחי הם גורמים משפיעים על עלות הביטוח, כאשר מטבע הדברים נהג בוגר ומנוסה ללא תביעות קודמות מהווה סיכון מופחת ועל כן גם עלויות הביטוח נמוכות יותר.

התקשרו
077-2308379