ביטוח משאיות סוכנות לביטוח

ביטוח משאיות סוכנות לביטוח

ביטוח למשאיות הוא ביטוח מורכב שמחירו גבוה בהרבה מביטוחים של רכבים אחרים, בשל שלל הסיכונים שבמשאית. משאית היא כלי רכב ממונע, ובנוסף לזאת כלי עבודה מאסיבי לצרכי תובלה, שינוע ולצרכים נוספים. המשאית כבדת משקל עוצמתית, ובשל העובדה שהיא מהווה כלי עבודה, היא מבלה על הכביש שעות ארוכות מדי יום. כל אלו מעלים את רמת הסיכון ומצריכים תכנון מוקדם והתאמה מדויקת של תכנית הביטוח למשאית.

בענף הביטוח, בשלל תחומי הביטוח, עולה לא אחת השאלה, האם כדאי לרכוש ביטוח באופן ישיר מחברת הביטוח, או לחילופין באמצעות סוכן ביטוח.

עלות

חברות הביטוח מבטיחות מחירים אטרקטיביים, ללא עלויות התיווך הנגבות על ידי הסוכנים, ברכישה ישירה של ביטוחים אונליין, או באמצעות המוקדים הטלפוניים. למרות זאת, רבים מצאו שדווקא המחיר שמציעות סוכנויות הביטוח הוא הנמוך מבין השניים, ואף מלווה בחבילת הטבות, כיסויים נוספים וערך מוסף של שירות ומקצועיות.

הסיבה טמונה בכוח הקניה של סוכן הביטוח. בשונה מהלקוח המבוטח הפרטי, אשר רוכש תכנית ביטוח יחידה, בכוחו של סוכן הביטוח לצרף מבוטחים רבים אל חברות הביטוח, ומשום כך הוא מהווה כוח קניה גדול עבורם, מה שמאפשר לו קבלה של תכניות ביטוח מקיפות, מחירים משתלמים וגמישות רבה בהתאמת התכנית והכיסויים.

דרך נוספת להוזיל את עלויות ביטוח המשאית היא רכישת כלל הכיסויים הביטוחיים הנדרשים לעסק ולארגון מאותה סוכנות ביטוח. שילוב בין ביטוחים עסקיים: ביטוחי סייבר, ביטוחי אחריות מקצועית, ביטוח הנכס, ביטוח עובדים וביטוחי פנסיה וגמל, ביטוחי רכב וציוד. רכישת כלל הביטוחים תחת אותה קורת גג יהפכו את המבוטח לכוח קניה משמעותי בפני עצמו.

התאמת תכנית ביטוח

יתרון נוסף של סוכנות הביטוח על פני רכישה ישירה של ביטוח משאיות הוא בהתאמה האישית. ביטוח משאיות אמנם נמכר תחת ענף ביטוחי הרכב, אולם למעשה כולל בתוכו רכיבי הגנה רבים מעולם הביטוחים העסקיים. מלבד ערכה הגולמי של המשאית ותחזית הנזקים הצפויים במסגרת השימוש בה, קיימים ביטוחים נוספים ומורכבים אשר עשויים להגן על בעל המשאית עם קרות אירע ביטוחי.

בעוד שרכישה ישירה של ביטוח למשאית מחברת הביטוח תכלול תכנית ביטוח מובנית בלבד, ביכולתו של סוכן ביטוח להציע גמישות, להוריד כיסויים בלתי רלוונטיים במטרה להוזיל את עלות הביטוח הכוללת, ולהוסיף ביטוחים חשובים על פי רמת הסיכון והפעילות, לקבלת כיסוי רחב ואופטימלי.

שירות

מעבר ליתרונות שצוינו, את היתרון הבולט ביותר של עבודה אל מול סוכנות ביטוח, וסוכן ביטוח אישי ומקצועי, ניתן לראות בזמן אמת, במקרה של אירועי תאונה, גניבה או נזק למשאית.

השירות האישי הניתן, מהירות התגובה והפתרונות המידיים, ייצוג של סוכן מנוסה אל מול חברת הביטוח, כל אלו יבטיחו פתרונות מהירים ומקצועיים, שירות מצוין וסילוק תביעות מהיר, תוך קבלת הפיצוי המלא על פי תנאי הפוליסה.

התקשרו
077-2308379