חברות ביטוח משאיות

חברות ביטוח משאיות

רכישת ביטוח למשאית מצריכה מקצועיות והיכרות עם סיכונים רבים הן מענף ביטוח הרכב והן מענף הביטוחים העסקיים. בשונה מביטוחים אחרים הנמכרים כיחידה אחת, כאשר העלויות נקבעות על פי תחשיב מובנה ביחס לסוג הרכב ונתוני הנהג, ביטוח משאיות הוא ביטוח אשר מצריך התייחסות לפרמטרים רבים בניהם משקל המשאית, ייעודה ואופי השימוש בה.

איזה חברות ביטוח מבטחות משאיות בישראל?

ביטוח למשאית ניתן לרכוש אל מול כל חברות הביטוח בישראל, אשר מקפידות לספק מגוון כיסויים ביטוחיים, מענפי ביטוח הגוף, ביטוח הרכוש וביטוחים עסקיים. כל חברות הביטוח בישראל יספקו את הפוליסות האמורות, אולם בשונה מביטוחים אחרים מדובר בביטוחים אשר כדאי לרכוש בליווי ייעוץ מקצועי ובבניית תכנית ביטוחית בהתאמה אישיתבליווי של סוכן ביטוח.

מה ההבדל בין רכישה ישירה לרכישת ביטוח ישירות מחברת הביטוח?

לפני הכל חשוב לדעת כי גם סוכן הביטוח אינו מהווה ישות ביטוחית עצמאית, והוא למעשה מהווה גורם מתווך בין הלקוח המבוטח אל חברת הביטוח.

יתרונו הבולט של סוכן הביטוח הוא בליווי המקצועי והבחירה ברשת כיסויים המשלבת בין ביטוחי רכב מנועי לביטוים עסקיים אשר נדרשים בבניית תמהיל ביטוח למשאית.

יתרון בולט נוסף הוא כוח הקנייה שמביא עמו הסוכן. סוכן ביטוח וותיק לא יסתפק בעבודה אל מול חברת ביטוח אחת, ויחזיק בגישה אל הנתונים והתכניות המוצעות על ידי כלל חברות הביטוח המובילות, וזאת במטרה להשיג ולייצר ללקוחותיו את תכניות הביטוח בעלות הכיסויים המורחבים ביותר, בעלות הנמוכה והמשתלמת ביותר, בכל זמן נתון.

גם בהיבט של טיפול בתביעות במקרה של אירועים ביטויים דוגמת מעורבות בתאונה או גניבה של המשאית, נוח יותר להיות מיוצג על ידי סוכן ביטוח מנוסה אשר מכיר את המערכת, יהיה זמין למבוטחים ללא תלות בשעות הפעילות של מוקדי השירות, יקל על ההתנהלות הבירוקרטית ויביא לסילוק התביעות בזמן קצר.

הרכב הכיסויים בבחירת ביטוח למשאית

חברות הביטוח מציעות כיסויים רבים, בסיסיים ומורחבים יותר, למשאיות בישראל.

מלבד ביטוחי הרכב המנועי, הם ביטוחי החובה בתוספת ביטוח צד גאו ביטוח מקיף למשאית, קיימים כיסויים חשובים נוספים שכדאי לרכוש.

משאית חלופיתבמקרה של תאונה אשר גרמה לנזק ולהשבתת המשאית, לזמן קצר או לצמיתות, תסופק לבעל המשאית משאית חלופית, מדגם ומרכב דומים, במטרה לאפשר את המשך הפעילות והעבודה השוטפת, ולהימנע מאובדן ימי עבודה והכנסות. חשוב לוודא כי הכיסוי הביטוחי מספק משאית חלופית עד יציאת הרכב הקבוע מן המסך, או לחילופין עד לקבלת כספי הביטוח במקרה של נזק מוחלט או גניבת המשאית.

ביטוח תכולהמשאיות התובלה נוהגות להעמיס ציוד רב, אשר עשוי להיות יקר ערך. פגיעה בציוד זה עקב תאונה, גניבה או אירועים אחרים, עשויה להוביל לתביעות ולעלויות כבדות כנגד בעל המשאית/החברה/הנהג, כמי שאחראים לתכולה ולהובלה. ביטוח תכולה יעניק פיצוי כספי בתקרה שנרבעה מראש גם כנגד הציוד והתכולה.

התקשרו
077-2308379